قیمت لکه گیری ایزوگام

قیمت لکه گیری ایزوگام

قیمت لکه گیری ایزوگام

قیمت لکه گیری ایزوگام و قیرگونی پشت بام

تلفن : 09123397944-22941036  سراسر تهران و حومه

اجرا و تعمیرات جزیی و کلی ایزوگام پشت بام , سرویس بهداشتی , آشپزخانه , پی و فونداسیون , دیوار و سایر بخشهای ساختمان

اجرا و ترمیم سقف منزل , پشت بام ,خرپشته , سرویس حمام دستشویی و سایر قسمتهای آپارتمان

اجرای و تعمیرات ایزوگام دولایه و فویل دار با برند ایزوگام مد نظر شما در رنجهای قیمتی مختلف

قیمت لکه گیری ایزوگام

لکه گیری ایزوگام

لکه گیری ایزوگام در مواقعی میتواند بکار گرفته شود که قسمتهای کمی از ایزوگام پشت بام و قسمتهای روباز ساختمان آسیب دیده و بخش اعظم عایق مشکلی نداشته و سالم مانده اند .

این گونه تعمیرات جزیی علاوه بر صرفه جویی اقتصادی باعث میشود که عایق کاری کلی پشت بام و نقاطی از این دست به تعویق افتاده و شاید تا چندین سال عمر کند . اما اگر تعداد نقاطی که به ترمیم و لکه گیری نیاز دارند زیاد باشد , ممکن است تعمیرات جزیی صرفه اقتصادی نداشته که در این موارد بهتر است که کل پشت بام یا خرپشته ایزوگام شوند .

قیمت لکه گیری ایزوگام پشت بام

لکه گیری ایزوگام معمولا در اماکنی مانند پشت بام و خرپشته قابل اجراست , آن هم به شرطی که عایق قبلی حتما ایزوگام بوده و روی آن با مصالحی مانند موزاییک و سنگ مفروش نشده باشد .

هزینه و قیمت لکه گیری ایزوگام با توجه به متریال مورد استفاده و زمان مورد استفاده از 300000 تومان شروع شده و ممکن است تا بیشتر از یک میلیون تومان نیز برسد . این هزینه ها شامل هزینه خرید ایزوگام , کرایه حمل و کپسول و اجرت لکه گیری ایزوگام میباشد .

همانطور که میدانید هزینه های تعمیرات و لکه گیری ایزوگام مانند هرکار دیگری متری محاسبه نمیشود و فقط قیمت نصب ایزوگام به صورت کلی بالای صد متر مربع برحسب متر تعیین میگردد .

خرابی کف خواب پشت بام

یکی از خرابیهای رایج در کف پشت بامها خرابی در قسمت کف خواب ناودانی است , جایی که آبهای سطحی حاصل از بارندگی به سمت لوله کشی آب باران هدایت شده و به سمت چاه و یا لوله کشی فاضلاب شهری هدایت میشود .

لکه گیری ایزوگام با قیر

لکه گیری ایزوگام با قیر به خاطر روانروی قیر اگر هم کارساز باشد , پایداری لازم و کافی را ندارد . زیرا در اثر حرارت دیدن در فصل تابستان نشتی مجددا ظاهر میگردد .

روش لکه گیری ایزوگام

روش لکه گیری ایزوگام بدین شکل است که هر قطعه آسیب دیده را با یک قطعه ایزوگام تا حدودی بزرگتر از محدوده مشکوک به نشتی را بوسیله مشعل حرارت داده و بوسیله ایزوگام بزرگتر تا مقداری بیشتر از کف آسیب دیده ترمیم شود .


Leave a Reply